Sady príborov


Sada príborov Level (30 dielov)

Sada príborov Level (30 dielov)

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 30 dielov až pre 6 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň...Súprava príborov Pepino (30 dielov)

Súprava príborov Pepino (30 dielov)

30-dielna sada jedálenských príborov z nerezovej ocele až pre 6 osôb. Oceníte vysoko kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn...Súprava príborov Trend (60 dielov)

Súprava príborov Trend (60 dielov)

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 60 dielov až pre 12 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň...Súprava príborov Alpha (60 dielov)

Súprava príborov Alpha (60 dielov)

Veľká sada jedálenských príborov v klasickom dizajne, obsahuje celkom 60 dielov, až pre 12 osôb. Jednoduchý dizajn, dopĺňa kvalitné spracovanie...Súprava príborov Level (60 dílů)

Súprava príborov Level (60 dílů)

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 60 dielov až pre 12 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň...Sada príborov (60 dielov) Basic

Sada príborov (60 dielov) Basic

Veľká sada jedálenských príborov z nerezovej ocele obsahuje celkom 60 dielov až pre 12 osôb. Kvalitné spracovanie a jednoduché univerzálne tvary sú elegantné a nadčasové pre každú jedáleň...Sada príborov Pearl (24 dielov)

Sada príborov Pearl (24 dielov)

Moderná 24-dielna sada príborov z nehrdzavejúcej ocele, ktorá kombinuje lesklý a matný povrch...
SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2022 Sortiment pre domy a záhrady: Kontakt